apteka.dobraya
aptekadobray@gmail.com

AbbVie Inc. Германия

Віекіракс Viekirax омбітасвір, паритапревір, ритонавір.

Віекіракс Viekirax омбітасвір, паритапревір, ритонавір.

Віекіракс ціна, показання, використання, рекомендації, відгуки покупця VIEKIRAX 12,5 мг, 75 мг, 50 мг. Активна речовина: ombitasvir / paritaprevir / ritonavir. Загальна назва: омбітасвір / паритапревір / ритонавір. Власник маркетингової інформації: AbbVie Ltd. Активна речовина: ombitasvir / paritaprevir / ritonavir. Статус: Авторизований. Дата авторизації: 2015-01-15. Терапевтична область: гепатит, хронічний. Група: Противірусні препарати для системного застосування. Терапевтичне свідчення: Viekirax призначається разом із іншими лікарськими засобами для лікування хронічного гепатиту C (CHC) у дорослих. Для специфічної активності генотипу вірус гепатиту C (HCV). Що таке Viekirax і навіщо він використовується? Viekirax - це противірусні ліки, що використовуються в поєднанні з іншими лікарськ..

317000грн. Без ПДВ: 317000грн.

Вікейра Пак (Viekira Pak)

Вікейра Пак (Viekira Pak)

Вікейра Пак ціна, застосування, дозування, побічні, відгуки споживачів. Viekira Pak: дасабувір, омбітасвір, паритапревір, ритонавір. Загальна назва: dasabuvir, ombitasvir, paritaprevir, і ritonavir (da SAB ue vir, om BIT as vir, PAR і TAP re vir, rhe TON a vir). Найширше найменування: Viekira Pak, Viekira XR. Вікейра Пак, що таке дасабувір, ombitasvir, paritaprevir і ритонавір? Вікейра Пак, Viekira Pak (Viekira) - комбіновані ліки, що використовуються для лікування хронічного гепатиту С у дорослих. Viekira іноді дається в поєднанні з іншими противірусними ліками, які називають рибавірином. Viekira розглядає специфічні генотипи гепатиту C і лише у певних людей. Використовуйте лише ліки, наказані для вас. Не ділитесь своїми ліками з іншими людьми. Вікейра Пак іноді використовується для, які ..

150000грн. Без ПДВ: 150000грн.

Ексвієра 250 мг (Exviera dasabuvir)

Ексвієра 250 мг (Exviera dasabuvir)

Ексвієра ціна, рекомендації щодо застосування, дозування, побічні ефекти. Exviera 250 мг таблетки (дасабувір) Активна речовина: dasabuvir sodium. Розповсюджене ім'я: dasabuvir. ATC Code: J05AX16 Власник маркетингової інформації: AbbVie Ltd. Активна речовина: дасабувір натрію. Статус: Авторизований. Дата авторизації: 2015-01-15. Терапевтична область: гепатит, хронічний. Група: Противірусні препарати для системного застосування. Терапевтична індикація. Ексвієра вказується у поєднанні з іншими лікарськими засобами для лікування хронічного гепатиту C (CHC) у дорослих. Для специфічної активності генотипу вірус гепатиту C (HCV). Що таке Ексвієра і для чого він використовується? Ексвієра - це противірусні ліки, що використовуються у поєднанні з іншими лікарськими засобами для лікування дорослих ..

27900грн. Без ПДВ: 27900грн.

Курево омбітасвір, паритапревір, ритонавір

Курево омбітасвір, паритапревір, ритонавір

КуРево ціна, інструкція, побічні, дозування QUREVO Активна речовина: омбітасвір; паритапревір; ритонавір; Шлях запровадження лікарського засобу: пероральний; Доза 12.5MG-75MG-50MG; Форма заявленої дози: ОБРОБЛЕНА ТАБЛЕТКА; Показання: QUREVO призначений для хронічного гепатиту "C". Курево (Qurevo) - Лікування нового вірусу! Курево відчиняє двері для великої надії на викорінення впертого вірусу-С, який досяг стадії епідемії в Єгипті і заразив понад десять відсотків населення. Назва препарату Veikira Pak буде продаватися пацієнтам за цією назвою, відомою медіа як Qurevo. Курево, яке було схвалено єгипетським міністерством охорони здоров'я у жовтні 2015 року, є першим препаратом, який призначається окремо для лікування вірусу "C-типу IV" без будь-яких супутніх ліків та досягнення швидкості лік..

31000грн. Без ПДВ: 31000грн.

Мавірет (Mavyret) Глекапревір 100 мг; Пібрентасвір 40 мг.

Мавірет (Mavyret) Глекапревір 100 мг; Пібрентасвір 40 мг.

Мавірет ціна, інструкція, відгуки споживачів. глекапревір 100 мг, пібрентасвір 40 мг. Mavyret glec A pre vir 100 mg, pi BRENT as vir 40 mg. Мавірет: Діюча речовина: глекапревір / пібрентасвір; Загальна назва: глекапревір / пібрентасвір; Власник торгової ліцензії: AbbVie Limited; Діюча речовина: глекапревір / пібрентасвір; Статус: Авторизований; Дата авторизації: 2017-07-26; Терапевтична область: гепатит, хронічний; Фармакотерапевтична група: Противірусні препарати для системного застосування. Лікувальні показання. Показано для лікування хронічної інфекції вірусу гепатиту С (ВГС) у дорослих. Що таке Мавірет, Показання Мавірет - противірусні ліки, що використовуються для лікування дорослих з хронічним (тривалим) гепатитом С, інфекційним захворюванням, що вражає печінку і вірусом гепатиту С, ..

94000грн. Без ПДВ: 94000грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)